Blog

Czy na pewno jesteś odpwiedzialnym rodzicem, partnerem w zakresie ochrony zdrowia Twojej rodziny?

Pewnie czytając tytuł tego wpisu już zdążyłeś sobie odpowiedzieć na to pytanie…

Przecież posiadam „grupówkę” w pracy, to jestem chroniony.

Zgadzam się, jesteś chroniony/a. Natomiast czy zastanawiałeś się lub sprawdzałeś, przed czym ta „grupówka” Cię chroni? W jak poważnych chorobach będzie mogła Ci pomóc. Nawet jeśli chroni Cię przed najczęstszymi chorobami to sprawdzałeś na jakie sumy Cię chroni? A czy sprawdzałeś wszystkie wyłączenia, czyli punkty, w których odszkodowanie może zostać Ci nie wypłacone?

Czy w razie choroby, otrzymane odszkodowanie zapewni wyleczenie choroby, ewentualną rehabilitację czy po prostu dojście do siebie?

Każda choroba generuje dodatkowe koszty życia codziennego, leki, dojazdy, rehabilitacja, a co najgorsze, jeśli wykonujesz pracę, która przynosi do Twojego budżetu pieniądze faktycznie tylko wtedy, jeśli ją wykonujesz, a co gdy choroba Ci to uniemożliwi?

Pomyśl co się wydarzy, jeśli to właśnie choroba spowoduje brak Twojego dochodu do budżetu domowego, który pozwala opłacić rachunki, zapewnić Twojej rodzinie normalne codzienne funkcjonowanie, jak wcześniej.

A co jeśli posiadasz dziecko i jako odpowiedzialny rodzic nie zapewniłeś mu jeszcze odpowiedniej ochrony w przypadku poważnych chorób, które dotyczą również dzieci, np. poważne nowotwory? Czy nie zależy Ci na tym, aby Twoje dziecko zostało jak najszybciej wyleczone przez, jak najlepszych specjalistów?

Chcesz uzyskać więcej informacji, jak mógłbym Ci pomóc chociażby w zabezpieczeniu zdrowia Twojego dziecka?

Umów się na bezpłatną konsultację, a wyjaśnię Ci jakie rozwiązania będą dla Ciebie i Twojej rodziny odpowiednie i adekwatne, a przede wszystkim skuteczne.

Czy nadal uważasz się za odpowiedzialnego rodzica, partnera, oczywiście pod kątem zabezpieczenia w różnych sytuacjach nagłych, czyli takich, których nie planujemy, a które mogą się wydarzyć?

Napisz w komentarzu, czy jest to dla Ciebie ważny temat.

Zostaw swój adres e-mail, a będziesz na bieżąco informowany/a o nowych artykułach. Do zobaczenia.

0 0 votes
Twoja ocena
Powiadom mnie
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments